Поліція евакуювала 19 дітей з небезпечних районів Куп’янської громади

05.11.2023 16:30   -
Поліція евакуювала 19 дітей з небезпечних районів Куп’янської громади

Поліцейські забезпечують безпеку та порядок під час безпосереднього вивезення населення. Допомагають громадянам завантажити речі до автівок, роздають солодощі дітям. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Співробітники ювенальної превенції, полку поліції особливого призначення, КОРДу, Куп’янського районного відділу поліції спільно з волонтерами та місцевою владою проводять роз’яснювальні бесіди серед місцевих жителів з приводу необхідності виїзду з населених пунктів, які піддаються постійним обстрілам з боку рф.

4 листопада з небезпечних районів поліція вивезла 19 дітей з батьками. Потребують евакуації ще 100 дітей.

Евакуація населення з території Куп’янської, Дворічанської, Курилівської, Кіндрашівської, Петропавлівської громад проводиться відповідно до затверджених Планів евакуації населення територіальних громад.

Наразі триває обов’язкова евакуація на території Куп’янської міської територіальної громади.

Нагадаємо, обов’язкова евакуація родин з дітьми в примусовий спосіб на території Куп’янського району проводиться згідно з наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та наказом Харківської обласної військової адміністрації від 03 листопада поточного року.