Привітання міського голови Харкова Ігоря Терехова з Новим роком

Мер Харкова Ігор Терехов привітав містян з Новим роком і зазначив: доки не настане день Перемоги, ніхто не повинен розслаблятися. Повідомляє Iнфосiтi.
“Дорогі харківʼяни!
Якби не сьогоднішні реалії, у переддень Нового року ми б говорили з вами зовсім про інше.
Але вночі росія знову обстріляла центр нашого міста, покалічила людей, зруйнувала житло, знакові й історичні будівлі, що ще раз доводить: війна — поряд, і доки не настане день Перемоги, ніхто не повинен розслаблятися.
Ми мусимо й далі бути опорою один одному, єдиними у протистоянні ворогу і незламними навіть перед найважчими випробуваннями. Так, як і сьогодні. Тож цінуймо кожну мить життя!
З Новим роком, харківʼяни! Вірю, що вже незабаром над усіма українськими містами буде мирне небо!” – ідеться в привітанні.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вівторок, 23 червня
- Погода у Харкові на сьогодні, 23 червня
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





