Пункти Незламності в Харківській області готові до зими: зручність та підготовка на передових постах

07.11.2023 16:50   -
Пункти Незламності в Харківській області готові до зими: зручність та підготовка на передових постах

Питання облаштування та підготовки Пунктів Незламності до осінньо-зимового періоду перебуває на особистому контролі начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова. Про це повідомляє Інфосіті.

Наразі в Харківській області до роботи підготовлено 936 Пунктів Незламності: 912 пунктів уже розгорнули, ще 24 – в резерві.

Такі дані надає Департамент цивільного захисту Харківської ОВА. Пункти Незламності розгорнуто військовими адміністраціями всіх рівнів та органами місцевого самоврядування, підрозділами ГУ ДСНС України у Харківській області, на базі залізничних вокзалів та об’єктів відповідального бізнесу.

З 20 жовтня громадяни можуть отримати інформацію про місце розташування та режим роботи Пунктів Незламності у мобільному застосунку «Дія». Проте з міркувань безпеки не всі пункти на території області висвітлені на інтерактивній мапі, їх адреси та розташування можна також дізнатися в органах місцевого самоврядування, – повідомляють у Департаменті.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Нагадуємо, що у Пунктах Незламності можна зігрітися, зарядити мобільні пристрої, отримати доступ до мережі Інтернет. У разі аварійного відключення постачання електричної енергії та/або постачання теплової енергії більш ніж на 3 години, Пункти Незламності будуть переведені в цілодобовий режим роботи.

Довідка. За весь час функціонування Пунктів Незламності в Харківській області їх відвідало понад 178 тисяч громадян, у тому числі за жовтень 2023 – 3936 осіб.

ОСТАННІ НОВИНИ