Ракетний удар по Грозі на Харківщині: кількість жертв зростає

12.10.2023 12:59   -
Ракетний удар по Грозі на Харківщині: кількість жертв зростає

Ввечері 11 жовтня в лікарні померла одна з жінок, яка отримала тяжкі поранення внаслідок ракетної атаки рф по кафе у с. Гроза на Харківщині. Їй було 63 роки. Про це повідомляє Інфосіті.

У померлої були множинні переломи, акуборатравма, черепно-мозкова травма та поранення від уламків.

“Таким чином кількість загиблих збільшилась до 56. Всі загиблі ідентифіковані. Ще 3 особи за заявами родичів вважаються зниклими безвісти.


Виходячи з заяв родичів про зниклих людей, кількість загиблих може ще збільшитись до 59 осіб”, – розповів речник обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

Що відомо про ракетний удар РФ по селу Гроза на Харківщині

5 жовтня росіяни обстріляли кафе-магазин у селі Гроза на Харківщині. Удар був завданий ракетою «Іскандер-М».

Теракт забрав життя кожного 6 мешканця села.

Цього дня у селі Гроза місцеві мешканці прощалися із загиблим військовослужбовцем Андрієм Козирем. Поминки організував його син Денис. На поминках зібралися близько 60 людей. Серед загиблих — дружина Андрія Козиря Аліна, його діти Денис та Ліза, ще один родич Анатолій Козир, його діти Оля, Ігор та 8-річний Іван, батьки Аліни, староста Петропільського старостинського округу Олександр Нечволод та інші мешканці села.

Станом на 12 жовтня кількість загиблих у с. Гроза через російський ракетний удар збільшилася до 56 людей. Вважаються безвісти зниклими 3 особи. В лікарні досі залишаються 5 поранених.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іскандер на Грозу навели місцеві жителі — рідні брати Володимир та Дмитро Мамон

ОСТАННІ НОВИНИ