Рятувальники допомагають відбудовувати місто-герой Харків (фото)

Минулої доби, 23 січня, харківські рятувальники 2 рази брали участь у аварійно-відновлювальних роботах. ДСНС-ники допомагали будівельникам відбудовувати і ремонтувати пошкоджені окупантами багатоповерхівки. Про це повідомляють Харьковские известия.
Інженерні роботи за допомогою важкої інженерної і рятувальної техніки проводились на житловій 9-типоверхівці на вул. Метробудівників, 1 на Північній Салтівці та восьмиповерховій адміністративній будівлі на вул. Плеханівській, 126.
За допомогою своєї техніки та інструментів верхолази і рятувальники розбирали пошкоджені будівельні конструкції, щоб будівельники змогли замінити їх новими.
Для аварійно-відновлювальних робіт було задіяно 16 осіб особового складу та 6 одиниць техніки ДСНС.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.



ОСТАННІ НОВИНИ
- На Харківщині зловмисники обікрали вдову загиблого військового (фото)
- У Харкові демонтували незаконні рекламні конструкції (фото)
- Форпост медицини: як Інститут Зайцева став опорою прифронтового регіону
- Харків’янин став чемпіоном з боксу серед ветеранів (фото)
- Українцям нагадують про правила мінної безпеки

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





