Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС отримали відомчі нагороди (фото)

06.11.2023 13:06   -
Харківські рятувальники отримали відомчі нагороди

Сьогодні, 6 листопада, у Головному управлінні ДСНС України у Харківській області відбулась урочиста церемонія нагородження рятувальників. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Співробітники Головного управління та його підпорядкованих підрозділів були нагороджені грамотами ДСНС України і отримали перші та чергові спеціальні звання служби цивільного захисту.

Церемонію нагородження провів т.в.о. начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області Артем Астахов. Він подякував підлеглим за високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків.

Також Артем Астахов подякував працівникам Центру екстреної медичної допомоги за самовіддану і професійну роботу, які пліч-о-пліч з рятувальниками працювали на гасінні пожеж, розборах завалів та інших надзвичайних ситуаціях.

“Медики під постійними ворожими обстрілами допомагали ДСНСникам рятувати людей та надавали допомогу населенню. Крім того, вони постійно проводили навчання з рятувальниками щодо удосконалення їх професійних навичок з питань тактичної медицини”, – наголосили у ГУ ДСНС у Харківській області.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ