Росіяни терміново евакуюють сховище ядерних боєприпасів із Бєлгородської області

російська федерація проводить евакуацію сховища ядерних боєприпасів «бєлгород-22». Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на представника ГУР МО України Андрія Юсова.
Нагадаємо, 22 травня Легіон “Свобода Росії” показали у соцмережах, що вони зайшли на територію рф. Бійці повідомили про визволення населеного пункту Гора-Поділ та початок штурму Грайворона у бєлгородській області.
За словами Андрія Юсова, через ситуацію в бєлгородській області помітні «елементи паніки» у представників російського керівництва. Про це, зокрема, свідчить евакуація місцевого населення.
Також представник воєнної розвідки підкреслив, що саме у Грайвороні зберігалася частина боєприпасів для ядерного озброєння.
«Евакуація сховища ядерних боєприпасів «бєлгород-22» – це також реакція. Ми розуміємо, що для евакуації такого роду об’єктів потрібно мати план, залучати серйозну техніку, кількість особового складу», – зауважив представник ГУР МО України.
Довідка. Легіон “Свобода Росії” є російським легіоном Збройних Сил України, який воює на українській стороні з березня 2022 року.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вівторок, 23 червня
- Погода у Харкові на сьогодні, 23 червня
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





