
43-річна працівниця одного з відділень Укрпошти в Ізюмі після захоплення міста підтримала російських загарбників та організувала поширення преси рашистів на Харківщині. Про це повідомляють Харьковские известия.
Зокрема, зловмисниця організувала розсилку пропагандистських видань рф до місцевих жителів. Серед них – «Комсомольская правда» і «Харьков Z».
Також примірники окупаційних газет, де виправдовували збройну агресію рф, дискредитували Сили оборони і закликали людей підтримати загарбників, примусово роздавали згідно з «рознарядкою» прямо у поштовому відділені.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Після звільнення міста ворожа поплічниця змінила адресу проживання, номер мобільного телефону і таким чином намагалась уникнути правосуддя.
Однак, співробітники СБУ встановили її місцезнаходження і затримали.
Наразі їй повідомлено про підозру за ч. 6 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність у формі здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором та її окупаційною адміністрацією) та обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Зловмисниці загрожує до 12 років тюрми.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова