Серед 230 українців, які повернулися з російського полону, був захисник з Харківщини

Серед 230 українців, які повернулися з російського полону 3 січня, був захисник із села Турово Золочівської громади Сергій Мірошник. Про це повідомляє Iнфосiтi.
У полоні Сергій Мірошник провів понад півтора роки. Весь цей час боєць вірив, що знову приїде додому, обійме найрідніших – маму, тата, сестру, потисне руку землякам, зустрінеться з побратимами.

«На фоні важких останніх днів, коли ворог безжально знищує наші місті і села, маємо радісну новину.
У числі двохсот тридцяти Героїв з російського полону повернувся наш земляк з села Турово Сергій Мірошник.
Вітаємо Сергія і його родину з поверненням на Батьківщину. Дякуємо всім, хто доклав неймовірних зусиль і провів титанічну роботу, щоб хлопець був з нами, сподіваємось на повернення всіх наших полонених. Сил і віри кожному, щоб дочекатися цього моменту повернення!!!
Смерть ворогам, слава Українським Героям!» – написав у Фейсбук Віктор Коваленко, начальник Золочівської військової селищної адміністрації.

Нагадаємо, вчора, 3 січня, відбувся найбільший за час повномасштабного вторгнення обмін військовополоненими.
230 наших хлопців і дівчат повернулися з полону додому. Більшість звільнених – чоловіки (225), п’ятеро жінок, серед яких бойова медикиня зі складу 36 ОБрМП – росіяни декілька разів імітували її вивезення на обмін, але в результаті повертали назад в полон.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Українські підрозділи на Харківщині за добу відбили 14 атак противника
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 24 червня
- Погода у Харкові на сьогодні, 24 червня
- Листя жовтіє влітку: у Харкові досліджують загибель дерев
- Літній табір під землею: У Харкові підземні школи не пустують і влітку

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





