Серед загиблих працівників «Нової пошти» — студент ХНУРЕ Олексій Єрмола

23.10.2023 17:05   -
Серед загиблих працівників «Нової пошти» — студент ХНУРЕ Олексій Єрмола

Внаслідок ворожого ракетного удару 21 жовтня по терміналу «Нової пошти» загинув студент Харківського національного університету радіоелектроніки Олексій Єрмола. Про це повідомляє Інфосіті.

“Олексій Єрмола 06.12.2000 року народження закінчив Харківський радіотехнічний технікум у 2020 р. за спеціальністю Радіотехніка і вступив на прискорену форму навчання на факультет ІРТЗІ на спеціальність 172 ОП Медіаінженерія на бюджет (група МІу-20-1), успішно захистив бакалаврську роботу на тему «Концепт і дизайн комп’ютерної гри» і вступив до магістратури на цю ж освітню програму на контракт (група МІм-23-2), тому і працював у нічну зміну на Новій пошті. Був старостою групи”, – ідеться в жалобному повідомленні вишу.


Тим часом у компанії назвали імена всіх 6 новопоштовців, які загинули через прицільний удар російськими ракетами по терміналу «Нової пошти» в Харкові. Це —

  • Олександр Темніков, 31 рік
  • Дмитро Герасічкін, 30 років
  • Артем Акопов, 21 рік
  • Олександр Біжанов, 22 роки
  • Владислав Панков, 28 років
  • Олексій Єрмола, 23 роки
Серед загиблих працівників «Нової пошти» — студент ХНУРЕ Олексій Єрмола

Нагадаємо, 21 жовтня близько 22:15 ворог завдав ракетний удар по терміналу «Нової пошти» у смт Коротич Харківського району. Шестеро людей загинули на місці, 17 отримали поранення різної степені важкості. Що відомо про стан постраждалих.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.