Слобожанські «Скіфи» привітали харків’ян з Днем пам’яті та перемоги над нацизмом (фото)

Військовий оркестр Слобожанських «Скіфів» привітав харків’ян з Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Заходи відбулись у Холодногірському та Основ’янському районах. Вони стали частиною проєкту «В єдності – наша сила!», який реалізовується за ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова.
Кожна зустріч розпочалася хвилиною мовчання, сповненою спільної пам’яті про тих, хто віддав своє життя заради миру і свободи у часи Другої світової війни та під час війни, яку розв’язала росія проти України.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Концертна програма складалася з піснів, хореографічних композицій та виступу військового оркестру 5-ї Слобожанської бригади «Скіф» Національної гвардії України і його солістів: сестер Вікторії та Вероніки Кухтіних та Геннадія Фоміна.






ОСТАННІ НОВИНИ
- Погода в Харкові на неділю, 28 червня
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





