Сьогодні день народження почесної харків’янки Еліни Світоліної

12.09.2023 11:50   -
Сьогодні день народження почесної харків’янки Еліни Світоліної

Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 12 вересня, привітав з днем народження Почесну громадянку міста Харкова, першу ракетку України Еліну Світоліну. Про це повідомляє Інфосіті.

«Таланлива, майстерна, вольова та надихаюча. Без перебільшення, Ви – жива легенда українського тенісу!


Ваші блискучі спортивні досягнення не лише мотивують юних спортсменів, які роблять перші кроки у великому тенісі, – кожна Ваша перемога надихає всіх українців, які відчувають неймовірну гордість щоразу, коли українські спортсмени досягають успіху!


Дякую Вам за яскраві перемоги, за абсолютну відданість обраній справі, за підтримку та розвиток дитячого тенісу в Україні! Бажаю міцного здоров’я, сил та енергії для нових звершень!» – говориться у привітанні.

Еліні Світоліній сьогодні виповнилося 29 років. На рахунку Еліни 17 титулів WTA в одиночному розряді та 2 в парному, серед яких перемога на Підсумковому турнірі-2018. Світоліна – бронзова призерка Олімпіади-2020 в Токіо. Була третьою ракеткою світу (2017, 2018 і 2019).

У жовтні 2022 року Світоліна вперше стала мамою, а у квітні 2023 року повернулась в тур.

Спортсменка активно допомагає Україні наблизити перемогу у війні з росією. Еліна стала другим після Шевченка амбасадором платформи UNITED24.

ОСТАННІ НОВИНИ