Студенти ХПІ стали учасниками унікальної програми Німеччини

01.11.2023 15:30   -
Новини Харкова: 38 студентів ХПІ стали учасниками унікальної програми підвійних дипломів

У жовтні 2023 року тридцять вісім студентів різних спеціальностей харківського Політеху розпочали навчання за програмою подвійних дипломів DSG:2. Про це повідомляє Інфосіті з посиланням на сайт НТУ “ХПІ”.

Цей проєкт реалізується з 2022 року Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» та Магдебурзьким університетом ім. Отто-фон-Геріке (OVGU) (Німеччина). Студенти другого курсу ХПІ були зараховані до німецького вишу на перший курс і за умови успішного навчання отримають по закінченню два дипломи бакалавра – харківського Політеху та OVGU. Вісімнадцять майбутніх інженерів здобуватимуть фундаментальні знання у галузі електротехніки, пʼять осіб обрали машинобудування, пʼятнадцять студентів – хімічну сферу.

Програма подвійних дипломів DSG:2 дозволяє українським абітурієнтам, які у статусі біженців перебувають у Німеччині, одночасно вступити до НТУ «ХПІ» та OVGU, а після успішного навчання отримати два дипломи: українського та німецького університетів-партнерів. Це новий етап проєкту для магістрів DSG (Deutschsprachige Studiengänge), який реалізується Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» та Магдебурзьким університетом ім. Отто-фон-Геріке понад 15 років.

Відзначимо, що сьогодні харківський Політех – єдиний український університет, який пропонує абітурієнтам вступити на 1-й курс бакалаврату на спеціальності, які узгоджені спільною програмою з OVGU.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ