Терехов: Минулий тиждень був надзвичайно важким для всіх нас

За тиждень Харків пережив 89 обстрілів. Наймасштабніший від початку повномасштабного вторгнення був в суботу, 7 червня, повідомив міський голова Ігор Терехов, передає Інфосіті.
“Інтенсивність і безжальність ударів тієї ночі шокували навіть тих, хто протягом усієї війни залишався тут і, здавалося б, уже бачив усе.
Загинули пʼятеро мирних людей: три жінки та два чоловіки. Троє жертв спали в ліжках, коли в їхні будинки влучили БПЛА. Двох убило КАБом на їхньому робочому місці.
Мої щирі співчуття кожній родині, яка втратила близьких! Цей біль неможливо пробачити”, – йдеться в дописі мера в Телеграм.
За словами Терехова, внаслідок обстрілів минулого тижня постраждали 66 людей, з яких сім – діти. Шестеро працівників цивільного підприємства в Київському районі вважаються безвісти зниклими. Пошуково-рятувальна операція триває.
Ворог продовжує руйнувати цивільну інфраструктуру – пошкоджені десятки житлових будинків, виробничі приміщення, дитяча залізниця, навчальні заклади.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Харків у скорботі: пам’яті загиблих рятувальників
- У Харкові попрощалися з рятувальниками, які загинули внаслідок обстрілу (фото)
- Харків’янка здобула “бронзу” чемпіонату України з велоспорту на шосе
- У Харкові впорядковують вуличне освітлення (фото)
- Харківська область отримала нові шкільні автобуси (фото)

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





