ТОВ заборгувало понад 12 мільйонів за користування ТЕЦ на Харківщині

Суд задовольнив позов Чугуївської окружної прокуратури щодо стягнення до державного бюджету близько 12 млн грн з ТОВ — управителя ТЕЦ-2 «Есхар», передає Інфосіті.
Встановлено, що приватне підприємство на підставі договору концесії отримало в управління цілісний майновий комплекс державного підприємства ТЕЦ-2 «Есхар». Строк дії угоди — 49 років.
Згідно з умовами, ТОВ зобов’язане сплачувати кошти щоквартально, однак упродовж 2024 року підприємство не виконувало своїх фінансових зобов’язань.
Загальна сума заборгованості з урахуванням основного боргу, штрафних санкцій, інфляційних втрат та 3% річних становить близько 12 млн гривень.
Рішенням Господарського суду Харківської області позов прокуратури задоволено: зобов’язано приватне підприємство сплатити до державного бюджету зазначену суму заборгованості.
Триває строк на апеляційне оскарження.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
- Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району
- В Україні оновили умови поповнення карток через термінали

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





