
Суд задовольнив позов Чугуївської окружної прокуратури щодо стягнення до державного бюджету близько 12 млн грн з ТОВ — управителя ТЕЦ-2 «Есхар», передає Інфосіті.
Встановлено, що приватне підприємство на підставі договору концесії отримало в управління цілісний майновий комплекс державного підприємства ТЕЦ-2 «Есхар». Строк дії угоди — 49 років.
Згідно з умовами, ТОВ зобов’язане сплачувати кошти щоквартально, однак упродовж 2024 року підприємство не виконувало своїх фінансових зобов’язань.
Загальна сума заборгованості з урахуванням основного боргу, штрафних санкцій, інфляційних втрат та 3% річних становить близько 12 млн гривень.
Рішенням Господарського суду Харківської області позов прокуратури задоволено: зобов’язано приватне підприємство сплатити до державного бюджету зазначену суму заборгованості.
Триває строк на апеляційне оскарження.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові чоловік вчинив домашнє насильство щодо власної дружини
- На Харківщині внаслідок ворожих обстрілів постраждали 7 людей
- У Харкові розпочався чемпіонат з мініфутболу серед поліцейських
- Ігор Терехов: головне – не втратити людей
- Поліцейські Харківщини оперативно розшукали зниклого неповнолітнього