Трубопроводи Харкова зношені більш, як на 60 відсотків

22.08.2023 13:36   -
Трубопроводи Харкова зношені більш, як на 60 відсотків

Ситуацію в КП «Харківводоканал» називають складною, але контрольованою. У місті тривають планові заміни зношених ділянок водоводів. Про це повідомляє Інфосіті.

З початку року ремонтні бригади комплексу «Харківводопостачання» переклали понад 9,9 км водоводів.

Як повідомив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» Микола Завада, найбільше реконструкцій провели у Київському районі, зокрема на Північній Салтівці, де з початку року замінили 2,8 км мереж.

«Насамперед реставруємо водоводи, які постраждали від обстрілів. Значні заміни провели у Новобаварському, Шевченківському та Салтівському районах міста. Зокрема, замінили мережі на вулиці Івана Камишева, Салтівським шосе, проспектом Любові Малої /вулиці Михайла Петренка, провулком Джутова, вулицею Костянтина Калініна, проспектом Льва Ландау та Полтавським Шляхом», – зазначив Микола Завада.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

За його словами, у довоєнний час ремонтники підприємства щорічно перекладали понад 24 км водоводів. Але зараз замість активного відновлення мереж, вимушені займатися аварійними ремонтами через прильоти та позаштатні відключення електропостачання.

«На сьогодні трубопроводи Харкова зношені більш, як на 60 відсотків. Але ситуація контрольована, всі наші зобов’язання перед харків’янами ми виконуємо та продовжуємо надавати всі заявлені послуги», – наголосив Микола Завада.

ОСТАННІ НОВИНИ