Цьогоріч з бюджету Харкова на оборону міста було виділено 474 мільйони гривень

21.11.2023 13:30   -
Видатки з бюджету Харкова на оборону міста, - Терехов

Загалом за час повномасштабної російської агресії з бюджету Харкова було виділено 825 мільйонів гривень на забезпечення оборони та безпеки міста. Про це повідомляє Інфосіті з посиланням на Ігоря Терехова.

“Усі бригади, які зверталися за підтримкою до Харкова, отримали цю підтримку. Жодній військовій частині ми не відмовили.


Крім цього, практично всі комунальні підприємства міста системно і безоплатно надають необхідну допомогу армії та іншим структурам, задіяним у захисті нашої країни та її населення”, – ідеться в дописі Ігоря Терехова в Телеграм.

Нагадаємо, вчора видання Forbes оприлюднило матеріал, у якому зазначило, що у Харкові не вдалося знайти видатки на оборону. Після публікації з редакцією звʼязався мер Харкова Ігор Терехов, який повідомив, що місто фінансує ЗСУ через інші статті бюджету. Редакція пообіцяла оновить дані після отримання офіційних документів.

На статтю відреагували і військові. Зокрема, у 92-й ОШБр зазначили, що “рука підтримки від керівництва міста завжди була і є, без зайвого розголосу та метушні. На наші запити про допомогу жодної відмови не отримали”.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ