У Борівську громаду повертають світло після обстрілів (фото)

Фахівці Борівського району електричних мереж АТ «Харківобленерго» відновили електропостачання для півсотні мешканців сіл Ізюмське та Шийківка, які були знеструмлені внаслідок обстрілів, передає Інфосіті.
Як розповів начальник Борівського РЕМ Анатолій Мокєєв, населені пункти в зоні обслуговування підрозділу постійно потерпають від ворожих атак.
“Уламками та вибухами пошкоджуються дроти повітряних ліній, трансформаторні підстанції, електроопори. Наші фахівці постійно працюють під загрозою нових обстрілів. Проте попри все вони мужньо виконують свої обов’язки та у ці важкі часи намагаються якомога швидше повертати людям світло”, – зазначив Анатолій Мокєєв.
За його словами, перебиті дроти бригади Борівського РЕМ ремонтують практично щодня. Особливо потерпають мережі у таких населених пунктах, як Борова, Загризове, Богуславка, Ізюмське та Шийківка.


Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- День Конституції: 30 років головного документа країни
- Представник УВКБ ООН обговорив із міською владою нові проєкти відновлення
- Двори, які хочеться побачити. Як змінюється Салтівський район
- Весільний бум у Харкові: молодята обрали дзеркальну дату (фото)
- На Харківщині п’яний водій в’їхав у житловий будинок (фото)

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





