У будинках на Північній Салтівці тимчасово відключать газ

23.06.2026 10:05   -
У будинках на Північній Салтівці тимчасово відключать газ

З 24 по 25 червня 2026 року Харківська міська філія «Газмережі» проведе роботи на газових мережах у Київському районі міста. Про це інформує Інфосіті.

У зв’язку з цим буде припинено газопостачання споживачам за адресами:

  • вул. Ужвій Наталії, буд. 64
  • вул. Леся Сердюка, буд. 50, 54

Споживачів просять бути обачними та перекрити крани перед газовими приладами.

Підключення житлових будинків до системи газопостачання буде виконано після закінчення робіт та надання доступу до всіх помешкань для обстеження внутрішньобудинкової системи газопостачання відповідно до вимог Правил технічної експлуатації систем газопостачання.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ