У Червоному Хресті розповіли про нові напрями роботи на Харківщині у наступному році

25.10.2023 10:10   -
У Червоному Хресті розповіли про нові напрями роботи на Харківщині

Представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста розповіли про план допомоги Харківщині у 2024 році під час зустрічі з владою регіону. Про це повідомляє Інфосіті.

Під час зустрічі глава Полтавської суб-делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста Стефані Гартлахер розповіла, що цього року до Харківської області організація передавала генератори для водоканалів, лікарень і Пунктів Незламності, доставляла будматеріали в громади, які були в окупації чи перебували на тодішній лінії зіткнення.

Наразі Червоний Хрест співпрацює з 5 громадами Куп’янського району в рамках підготовки до опалювального сезону.

«Зокрема, планується забезпечити дровами 2000 домогосподарств Кіндрашівської, Петропавлівської, Дворічанської, Курилівської, Вільхуватської громад», – прокоментувала Стефані Гартлахер.

Одним з нових напрямків співпраці Червоного Хреста з місцевою владою у наступному році буде фізична реабілітація населення.

«Питання фізичної реабілітації є надзвичайно актуальним для наших громадян і ми сподіваємося на підтримку Міжнародного Комітету Червоного Хреста у цьому напрямку», – зазначила заступниця голови ХОВА Віта Ковальська.

Допомога заради майбутнього: Харківські теплові мережі готуються до початку ремонтної кампанії

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.