У Харків надійшов гуманітарний вантаж з Німеччини

02.10.2023 17:50   -
У Харків надійшов гуманітарний вантаж з Німеччини

До міста Харкова надійшов черговий гуманітарний вантаж у вигляді медикаментів та комплектів постільної білизни. Про це повідомляє Інфосіті.

Департамент міжнародного співробітництва та Департамент охорони здоров’я у співпраці з неурядовою ГО «IsrаAid Germany e.V.» (Німеччина) та ГО «Аваліст» (Україна) забезпечили надходження до Харкова 120 колективних аптечок для захисних споруд та 400 комплектів постільної білизни для лікарень.

У подальшому вантаж буде розподілений серед «пунктів незламності», інших об’єктів соціального призначення та комунальних закладів охорони здоров’я.

У Департаменті міжнародного співробітництва зазначили, що це не перший гуманітарний вантаж, отриманий Харковом завдяки співпраці з організацією «IsrаAid Germany e.V.» Раніше до міста надійшли два спеціальні пожежні автомобілі для потреб ГУ ДСНС у Харківській області, 200 тисяч таблеток для знезараження води для КП «Харківводоканал», а також медикаменти та предмети медичного призначення для громадських організацій Харкова.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.