У Харківській області 200 балів отримали 229 учасників НМТ: рейтинг шкіл

Основна сесія НМТ проходила з 7 до 20 червня 2023. Найвищу оцінку – 200 балів – отримали 229 учасників тесту з Харківської області. Про це повідомляють Харьковские известия.
Найкращий результат абітурієнти Харківщини показали в тесті з математики – 114 учасників отримали по 200 балів. 60 учасників здали на 200 балів українську мову, 39 – англійську мову, 9 – історію України, 5 – біологію та по одному – німецьку мову і фізику.
Загалом 200 балів отримали 183 мешканця Харкова, 7 учасників із Богодухівського району, 7 – Ізюмського, 4 – з Красноградського, 8 – з Лозівського, 13 – з Харківського, 7 – із Чугуївського.

Серед цьогорічних 200-бальників — учасники НМТ із деокупованих територій: це троє випускників із Циркунів, четверо – з Балаклії та по одному з Черкаської Лозової і Вовчанська.
Високі результати показали і незламні випускники харківських шкіл, які ворог перетворив на руїни: № 62 м. Харків – 5 результатів по 200 балів, № 47 м. Харків – 7 результатів по 200 балів!
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові відзначили Всесвітній день в’язання на публіці (фото)
- Всесвітній день в’язання на публіці: спільне хобі, що допомагає харків’янам долати труднощі
- Економіка та бізнес у прифронтових містах: Терехов про головні виклики
- Нові клумби, газони та квіти: як змінюється Харків цього літа в Основ’янському районі
- Харківська міськрада: мільйони євро на енергетику та нова ділянка для мусульманських поховань

Випуск № 66 (1137) від 11.06.2026





