У Харківській області без газопостачання – майже 500 споживачів
Майже 500 споживачів у Харківській області залишилися без газопостачання через російські обстріли. Про це повідомляє Інфосіті з посиланням на Міненерго.
“Внаслідок ворожого обстрілу м. Харків пошкоджено житловий будинок. З метою безпеки відключено від газопостачання 3 житлових будинки (66 квартир)”, – йдеться в повідомленні Міненерго.
У м. Куп’янськ через обстріл пошкоджено газопровід, без газу залишились 32 абоненти.
У селищі Козача Лопань Харківського району ворожими обстрілами пошкоджено газопровід. Газопостачання припинено 368 абонентам.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова
- Ігор Терехов зустрівся з головою Банку розвитку Ради Європи Карло Монтічеллі
- На Харківщині затримано зловмисника за вбивство свого знайомого

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





