
Нагадаємо, 31 травня у Богодухівському районі зник 17-річний підліток. Про це інформує Інфосіті.
Близько 18:00 хлопець пішов гуляти та не повернувся додому.
Поліцейські встановили, що підліток перебував у знайомих на території Богодухівського району. Жодних протиправних дій стосовно нього вчинено не було. Його життю та здоров’ю нічого не загрожує.
Неповнолітнього повернули додому. Наразі з ним працюють відповідні служби, які з’ясовують усі обставини його зникнення.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ