У Харківській області застосовані аварійні відключення світла

27.01.2023 12:00   -
На Харківщині застосовані аварійні відключення світла 27 січня 2023

Сьогодні, 27 січня, у десяти областях України діють аварійні відключення світла, у тому числі на Харківщині. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на Укренерго.

Споживання електроенергії в Україні залишається на тому ж рівні, що і до масованої атаки 26 січня. В енергосистемі зберігається значний дефіцит потужності.

До всіх обленерго доведені ліміти споживання на всю добу. Кожний обленерго у своєму регіоні складає графіки планових погодинних відключень, які мають забезпечувати споживання області на рівні доведеного ліміту.

Вже зараз Диспетчерський центр бачить перевищення лімітів у десяти областях, через що застосовуються аварійні відключення у Харківській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Київській, Черкаській, Житомирській, Волинській, Львівській, Рівненській областях. Упродовж доби можливі аварійні відключення і в інших областях.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Наразі триває відновлення об’єктів енергетичної інфраструктури, пошкоджених під час вчорашньої масованої атаки. Після останньої ракетної атаки мережеві обмеження діють в Одесі, в інших регіонах, де високовольтна інфраструктура зазнала 26 січня російських ударів ракетами або дронами, споживачі заживлені за резервними схемами.

ОСТАННІ НОВИНИ