У харківській школі відкрили меморіальну дошку полеглому герою (фото)

У Харківському ліцеї №143 відкрили меморіальну дошку полеглому захиснику України Олександру Самойленку. Про це повідомляє Інфосіті.
У заході взяли участь голова Адміністрації Салтівського району Олексій Топчій, рідні загиблого, однокласники, побратими, адміністрація та вчителі ліцею, місцеві мешканці.
Довідково. Олександр Самойленко (позивний – Самольот) з початку російського вторгнення повернувся до Харкова з-за кордону та вступив добровольцем до лав 113-ї окремої бригади територіальної оборони. Він брав участь у визволенні Харківщини. Загинув 2 лютого 2023 року в Бахмуті. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).





Нагадаємо, у Харківській гімназії №42 напередодні відкрили меморіальну дошку полеглому захиснику Сергієві Кротченку.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





