У харківському ліцеї відкрили меморіальну дошку загиблому захиснику (фото)

У ліцеї №162, який знаходиться в Новобаварському районі, відкрили меморіальну дошку полеглому захисникові України Денису Тараненку. Про це повідомляє Інфосіті.
У заході взяли участь представники Адміністрації Новобаварського району, родичі, друзі, побратими, вчителі, випускники закладу та місцеві жителі.
Довідка. На початку повномасштабного вторгнення рф Денис записався до київської територіальної оборони, брав участь у боях за Сіверськодонецьк і Бахмут. У червні 2023 року перевівся до 515-го батальйону спеціального призначення «Залізні вовки».
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Останнім його відрядженням на нульові позиції був Лиман. Загинув 30 липня 2023 року в селі Ямпіль (Краматорський район). Під час ворожого обстрілу з танка Денис закрив собою трьох побратимів. Нагороджений орденом «За мужність» II та III ступенів, медаллю «За поранення».



ОСТАННІ НОВИНИ
- Сьогодні низка трамваїв і тролейбусів курсуватиме за зміненими маршрутами
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 28.06.2026
- Погода в Харкові на неділю, 28 червня
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





