
На усіх трьох лініях Харківського метрополітену з технічних причин тимчасово було збільшено інтервали руху поїздів. Про це повідомляють Харьковские известия.
Максимальні інтервали в метрополітені складатимуть до 20 хвилин, повідомив речник підземки Олексій Бітнер.
Пасажирів просять з розумінням поставитися до склавшоїся ситуації та перепрошують за тимчасові незручності!
ОСТАННІ НОВИНИ
- З обласного бюджету на матеріальну допомогу мешканцям регіону скерували ще 6,2 млн грн
- На Харківщині припинили реалізацію контрафактної продукції
- У Харкові нагородили переможців конкурсу студентської самодіяльності (фото)
- Комунальники прозвітували про поточний ремонт доріг у Харкові (фото)
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА