"Інфосіті" – інформаційно-аналітичний портал

У Харкові демонтували незаконні рекламні конструкції (фото)

У Харкові демонтували незаконні рекламні конструкції

Фахівці КП «Міськсвітло» за тиждень демонтували дев’ять незаконних рекламних конструкцій та пофарбували понад 80 елементів мережі освітлення. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Крім того, фахівці усунули близько 60 аварійних ситуацій на мережах зовнішнього освітлення.

Також протягом тижня комунальники замінили п’ять опор, 17 світильників та 75 ламп. Ще близько 140 світильників були відремонтовані.

Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 550 м мереж.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ