У Харкові готуються до навчання дітей в метро

09.08.2023 11:28   -
У Харкові готуються до навчання дітей в метро
ФОТО Тетяна Доцяк

Директорка Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко в ексклюзивному інтерв’ю Фактам ICTV розповіла, чи повернеться Харків до очного навчання. Про це повідомляє Інфосіті.

У Харкові вже кілька тижнів точаться розмови щодо майбутнього навчального року, а саме: організації навчального процесу. Зокрема, освітяни вивчають можливість навчання в метро.

“Це ідея Харківського міського голови Ігоря Терехова. Ми розуміємо, що не охопимо всіх охочих, але візьмемо хоча б першачків і тих, хто вчиться в другому класі, тобто дітей, які потребують цього найбільше”, – розповідає Ольга Деменко.

За її інформацією, більш ніж 20% батьків у Харкові прагнуть офлайн-навчання, інші – на боці онлайн. Є охочі навчатися в метро.

Як буде організоване навчання дітей у метро, у профільному Департаменті обіцяють показати через кілька тижнів. Втім вже обіцяють, що будуть облаштовані повноцінні класи з шумоізоляцією, рекуперацією повітря. Крім вчителів, будуть вчителі-тьютори, які допомагатимуть дітям прийти до класу, сходити в туалет, бо вони ж будуть на чужій території.

“Це будуть повноцінні класи, але зібрані з усього міста – якась дитина з однієї школи, якась дитина – з іншої. Зараз є ідея, є бачення, є алгоритм впровадження, ми вже знаємо, як. Дуже хочеться, щоб ця ідея була реалізована і щоб ми зробили перший крок до змішаного навчання, а далі буде”, – каже Ольга Деменко.

ОСТАННІ НОВИНИ