"Інфосіті" – інформаційно-аналітичний портал

У Харкові нагородили переможців конкурсу студентської самодіяльності (фото)

Нагородження переможців конкурсу самодіяльності «Студентство творче 2026» відбулося в безпечному просторі. Про це інформує Iнфосiтi.

Конкурс проводився в онлайн-форматі з 1 травня по 3 червня. Переможців і призерів визначили у різних номінаціях, що охоплюють п’ять жанрів мистецтва: вокальний, хореографічний, інструментальний, оригінальний, а також театрально-розмовний жанр та авторські твори.

Цього року до організаційного комітету конкурсу надійшло 200 творчих заявок від 14 закладів вищої та фахової передвищої освіти Харкова. За рішенням журі призові місця посіли 110 учасників, з яких 36 стали переможцями.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ