У Харкові облаштували підземні операційні — Ігор Терехов

Підземні операційні та реанімаційні приміщення облаштували на базі двох медичних закладів Харкова.
Про це повідомив міський голова Ігор Терехов сьогодні, 14 серпня, в ефірі національного телемарафону, інформує Iнфосiтi.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Мер наголосив, що в умовах, коли ворог цинічно обстрілює медичні заклади, такі приміщення під землею є критично важливими.
«Роботи в двох лікарнях знаходяться на завершальній стадії. Але там вже можна працювати, оперувати та реанімувати пацієнтів», – зазначив Ігор Терехов.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Працюють вдень і вночі: хто робить дороги Харкова безпечнішими
- Харківські університети продовжують облаштовувати сонячними електростанціями
- Дефіцит кадрів та воєнні ризики: що заважає працювати українському бізнесу
- На Харківщині підірвався автомобіль: є загибла та поранений
- У Харкові оновлюють дорожню розмітку (фото)

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





