
В результаті російського обстрілу Харкова сьогодні, 20 лютого, в Слобідському районі пошкоджено щонайменше 13 будівель, передає Iнфосiтi з посиланням на пресслужбу міськради.
Нагадаємо, 20 лютого близько 05:10 збройні сили рф завдали ракетного удару по Слобідському району м. Харкова. Пошкоджено адміністративну будівлю, автомобілі, вибито вікна у житлових будинках. Попередньо, російська армія застосувала ракету типу «Іскандер-М».
На місці атаки працюють комунальні служби. Фахівці КП «Харківжитлобуд» закривають вибиті вікна, а працівники КП «Житлокомсервіс» обстежують будинки та допомагають мешканцям з оформленням допомоги за програмою «єВідновлення».
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на четвер, 25 червня
- Погода у Харкові на сьогодні, 25 червня
- Працюють вдень і вночі: хто робить дороги Харкова безпечнішими
- Харківські університети продовжують облаштовувати сонячними електростанціями
- Дефіцит кадрів та воєнні ризики: що заважає працювати українському бізнесу