У Харкові одиноким людям похилого віку пропонують на зиму переселитися до лікарень

04.12.2022 13:30   -
Новини Харкова: самотнім людям похилого віку радять переселитися до лікарень

У Харкові запускається нова програма допомоги одиноким людям похилого віку, які проживають на території міста. Повідомляють Харьковские известия з посиланням на віце-мера Світлану Горбунову-Рубан.

За її словами, з метою більш легкого та комфортного проживання у зимовий сезон одиноким пенсіонерам пропонують тимчасово переїхати на проживання до хоспісу та лікарень міста. За літніми людьми там буде встановлено постійне медичне спостереження та догляд.

Усі належні умови вже готуються, ми звертаємося за допомогою до харків’ян – нам потрібні волонтери, які могли б кілька годин на добу забезпечити наших пацієнтів душевним теплом та увагою. Це може бути жива розмова, цікаве спілкування, спільний перегляд фільму чи читання книг, – зазначила віце-мер.

За її словами, бажаючі працевлаштуватися можуть укласти трудовий договір з лікарнями міста Харкова, в яких перебувають маломобільні люди похилого віку, які стоять на обліку в Територіальних центрах Харкова. Чергування добове. Зарплату забезпечено. Для більш детальної інформації можна звертатися за телефоном: +38 050 868 8250 – Яна Олександрівна.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що на Харківщині продовжують забезпечувати мешканців дровами.