
Пара переселенців з Луганщини, яка проживає в Харкові, вчора, 14 лютого, офіційно зареєструвала шлюб у застосунку «Дія» з використанням швидкісного інтернету 5G. Повідомляє Інфосіті.
Як повідомили в Міністерстві цифрової трансформації, Харків став першим прифронтовим містом в Україні, де з’явився сучасний мобільний зв’язок. Відтепер мережа 5G функціонує на частині пл. Свободи.
У шлюбних урочистостях взяв участь міський голова Ігор Терехов. Він привітав молодят з початком важливого етапу в житті та побажав щастя, родинного затишку та мирного неба.
Мер також наголосив на важливості впровадження технологій мобільного зв’язку в прифронтовому місті та готовності надалі їх розвивати.
Завдяки нашим спільним зусиллям з Мінцифри вдалося запустити пілотну частину цього проєкту. Так, сьогодні 5G покриває дуже незначну частину міста, але це лише початок. Ми побачили, яким якісним може бути швидкісний інтернет, і тепер крок за кроком будемо розвивати цю технологію в усьому Харкові. Це дуже важливо для життя і роботи людей, особливо в умовах війни, коли відбувається миттєве завантаження та передавання даних. Крім того, 5G – це імідж для Харкова та всієї України, – підкреслив Ігор Терехов
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.