Спеціальна комісія обстежила 19 хімічно небезпечних і 17 вибухонебезпечних об’єктів, які розташовані в місті Харкові. Про це повідомляє Інфосіті.
Нагадаємо, увечері 9 лютого росіяни завдали по Харкову ударів безпілотниками. Дрони влучили в нафтобазу в Немишлянському районі. Внаслідок атаки загинуло 7 цивільних, серед яких троє неповнолітніх дітей, в навколишнє середовище потрапило близько 3000 тонн нафтопродуктів.
Мер Харкова Ігор Терехов доручив міській комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій обстежити всі місця зберігання, транспортування і реалізації нафтопродуктів.
Як повідомив заступник міського голови Андрій Руденко, у ході перевірки хімічно небезпечних об’єктів було встановлено, що шість з них не мають на території небезпечних речовин, а три підприємства не здійснюють виробничі процеси.
З 17-ти пожежонебезпечних об’єктів 12 не ведуть господарської діяльності. На обстежених об’єктах, які працюють, дотримані вимоги законодавства у сфері поводження з вибухонебезпечними речовинами, і керівництво підприємств не допускає одночасного зберігання значних обсягів нафтопродуктів у ємностях.
Діяльність об’єктів, які використовують хімічно небезпечні та вибухонебезпечні речовини, у Харкові перевірятимуть на постійній основі.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Бронювання та визначення критичності підприємств – правила змінюються
- Пориви вітру та дощ: Харків’ян попереджають про погіршення погоди
- На Куп’янщині триває евакуація цивільного населення (фото)
- У Харкові затримали чоловіка, який погрожував підірвати будівлю Обленерго
- З початку року на Харківщині працевлаштували 2,8 тисячі переселенців