У Харкові після обстрілу знеструмлено 11 дев’ятиповерхівок

У Харкові працюють над відновленням електропостачання після ранкового обстрілу росіян. Про це повідомляє Інфосіті.
Нагадаємо, росіяни розпочали обстрілювати Харків о 6 ранку 7 лютого. Ворог застосував ракети комплексу С-300, зафіксовані влучання у промисловій зоні Слобідського району.
За інформацією Міненерго, після ранкового ракетного обстрілу у Харкові знеструмлено близько 1000 споживачів.
“Знеструмлено одинадцять дев’ятиповерхівок. Вживаємо усіх заходів для якнайшвидшого відновлення електропостачання”, – зазначив начальник Східного району електричних мереж АТ “Харківобленерго” Максим Різниченко.
Наразі енергетики оглядають пошкодження, щоб розпочати ремонтні роботи.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- На Харківщині п’яний водій в’їхав у житловий будинок (фото)
- Боксери бʼються за медалі. За крок від польського золота. Розпочали з перемоги. Ватерпольне дербі
- Дорожня артерія отримує нове життя: масштабний ремонт у Шевченківському районі Харкова
- На вокзалі у Харкові розшукали зниклого хлопця
- У Харківській області відновлюють трасу М-29 (фото)

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





