У Харкові погасили марку, присвячену Гвардії наступу (фото)

На марці зображені бійці Нацгвардії, Держприкордонслужби та Нацполіції, які сьогодні допомагають визволяти від російських окупантів українські землі. Про це повідомляють Харьковские известия.
Спецпогашення нової марки “Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу” провели начальник ХОВА Олег Синєгубов спільно з начальником ГУ Нацполіції в Харківській області Володимиром Тимошком та директором Харківської дирекції “Укрпошти” Юрієм Савченком.



Автор марок та конвертів — заслужений художник України Олександр Охапкін.
Тираж блоку – 235 000 примірників.
Номінал кожної марки – F (23 грн), вартість блоку – 69 грн.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Погода у Харкові на сьогодні, 22 червня
- У Харкові пройшли випускні вечори (фоторепортаж)
- У Харкові відкрилася виставка «Камуфляж — новий рожевий» (фото)
- У Харкові оперативники затримали чоловіка за зухвалий напад на людей
- Поліцейські Берестинщини оперативно розшукали зниклу неповнолітню
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





