
14 вересня на майдані Свободи погасили поштові марки, конверти та листівки, присвячені річниці визволення Балаклії, Куп’янська та Ізюма від російських окупантів. Про це повідомляє Інфосіті.
Поштовий блок має назву «Міста Героїв. Харківщина».
До поштового набору увійшли чотири листівки, присвячені бійцям нацгвардії, поліціянтам, підприємцям та музейникам.
Одна з чотирьох листівок із набору – про відважну слідчу Ольгу Лихолобову з Куп’янська. У свої 22 роки вона змогла не лише вибратися з окупації, а й зберегла посвідчення зі зброєю та проклала шлях для евакуації цивільних.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова
