У Харкові працюватиме ще один інклюзивно-ресурсний центр

18.11.2022 11:18   -
Новини Харкова: На вулиці Шекспіра працюватиме інклюзивний центр

Рішенням сесії Харківської міської ради 17 листопада був створений комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр №2 Харківської міської ради». Про це повідомляють Харьковские известия.

Центр працюватиме за адресою: вул. Шекспіра, 20.

Також на сесії перейменували комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради» на комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр №1 Харківської міської ради».

Читайте також: На Харківщині працюватимуть нові системи оповіщення (відео)

Як повідомили у Департаменті освіти, мета рішення – забезпечити права осіб з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та повної загальної середньої освіти, у тому числі в закладах професійної (професійно-технічної) освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку особи та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

З 2018 року у Харкові працював один інклюзивно-ресурсний центр, на послуги фахівців якого постійно зростав попит.

У департаменті зазначили, що у 2021 poці вже були здійснені заходи щодо створення філії існуючого інклюзивно-ресурсноrо центру, зокрема, проведені ремонті роботи в будівлі, приміщення укомлектовані необхідними меблями та засобами навчання. Тепер для задоволення потреб жителів міста філію перетворили на окремий інклюзивно-ресурсний центр.