У Харкові продовжують наводити лад у підземних переходах метро (фото)

У КП «Харківський метрополітен» і надалі виконують роботи з прибирання та впорядкування підземних переходів станцій і прилеглих територій, передає Інфосіті.
Фахівці підприємства здійснюють цілий комплекс заходів: миють і очищують переходи, оновлюють фарбування, впорядковують металеві конструкції. Головне завдання — зробити інфраструктуру більш охайною та забезпечити пасажирам комфортні умови перебування.
Так, минулого тижня подібні роботи провели на станціях «Наукова» та «Індустріальна».






Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





