У Харкові проїзд комунальним транспортом залишиться безкоштовним

02.12.2022 17:30   -
Новини Харкова: Проїзд транспортом залишається безкоштовним

Міська влада Харкова продовжить фінансувати безкоштовний проїзд у громадському транспорті, доки дозволятимуть можливості бюджету міста. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на пресконференцію Харківського міського голови Ігоря Терехова.

«Все, що міська влада може зробити, вона робить. Коли почав працювати громадський транспорт, ми вирішили, що проїзд у ньому буде безкоштовним. Ми покриваємо ці видатки за рахунок бюджету міста. Зараз кожна людина мала б заплатити за проїзд 50-60 грн на день. Це велика сума, тим більше, коли у багатьох немає роботи, тож хай краще люди витратять ці гроші на себе, а ми дотуватимемо з бюджету», – зазначив Ігор Терехов.

За його словами, поки що немає термінів, коли міська влада припинить фінансувати безкоштовний проїзд.

«Зараз складно сказати точну дату, це залежатиме від можливостей бюджету та обстановки у місті. Поки що нам важко, так, але ми тримаємо ситуацію під контролем, і люди вдячні нам за це. Коли не буде такої можливості, то я вийду до харків’ян і відверто скажу, що такої можливості вже нема. Але поки що ми справляємося», – наголосив мер.

Раніше ми повідомляли про те, що нову економічну модель Харкова створять фахівці з Кембриджа та Оксфорда.