У Харкові пройшли навчання з надання допомоги при масовому ураженні (фото)

У суботу, 5 серпня, інструктори Міністерства охорони здоров’я України провели навчання в одній із міських лікарень Харкова. Про це повідомляють Харьковские известия.
Персонал лікарні відпрацював надання невідкладної медичної допомоги пораненим після масового ураження. У навчаннях взяли участь 25 медичних працівників. Інструктори МОЗ дали високу оцінку професіоналізму харківських лікарів.
За словами директора лікарні, такі навчання проводилися і навесні. Метою цього навчання є налагодження чіткої координації дій медперсоналу, якщо виникне потреба у наданні допомоги після масового ураження населення.
Зазначається, що в умовах повномасштабного вторгнення рф ця лікарня надає кваліфіковану медичну допомогу мешканцям Харкова, зокрема, постраждалим внаслідок обстрілів, а також українським захисникам.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.






ОСТАННІ НОВИНИ
- Безкоштовні консультації лікарів та гроші на ліки: у Харкові тривають медогляди ВПО
- Квітучі схили та автополив: як змінюється Клочківський узвіз
- Терехов у Гданську: прифронтові міста мають уже зараз готувати проєкти відбудови
- У Харківському політеху — новий ректор
- Харків’ян запрошують на роботу до “Харківзеленбуду”

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





