Жінок Слобідського району привітали зі святом весни (фото)

Урочистий захід з нагоди Міжнародного жіночого дня напередодні, 6 березня, пройшов в Слобідському районі Харкова. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Міський голова Ігор Терехов привітав усіх присутніх з прийдешнім святом і подякував за невпинну роботу жінкам, які продовжують працювати в Харкові.
«Це свято весни, квітів, посмішок і гарних емоцій. Хочу подякувати захисницям, волонтерам, рятівницям і лікарям, вчителям, працівницям комунальних підприємств. Завдяки вам наше місто живе! Ви – справжні герої! Бажаю всім гарного настрою, міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та якнайскорішої перемоги України, щоб у наших оселях запанував довгоочікуваний мир!» – наголосив Ігор Терехов.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Терехов: Один тест не повинен перекреслювати 11 років навчання
- У центрі Харкова випускники танцювали вальс (фото)
- Сильні тілом, незламні духом: У Харкові пройшов турнір з українського рукопашу «Хоругва»
- Четвертий командний титул поспіль. Французький барʼєр на шляху до перемоги. Tumbling по-харківськи
- Через спеку на дорогах Харківщини обмежили рух вантажівок

Випуск № 64 (1135) від 06.06.2026





