
Урочистий захід з нагоди Міжнародного жіночого дня напередодні, 6 березня, пройшов в Слобідському районі Харкова. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Міський голова Ігор Терехов привітав усіх присутніх з прийдешнім святом і подякував за невпинну роботу жінкам, які продовжують працювати в Харкові.
«Це свято весни, квітів, посмішок і гарних емоцій. Хочу подякувати захисницям, волонтерам, рятівницям і лікарям, вчителям, працівницям комунальних підприємств. Завдяки вам наше місто живе! Ви – справжні герої! Бажаю всім гарного настрою, міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та якнайскорішої перемоги України, щоб у наших оселях запанував довгоочікуваний мир!» – наголосив Ігор Терехов.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова
- Ігор Терехов зустрівся з головою Банку розвитку Ради Європи Карло Монтічеллі
