У Харкові пройшов захід для школярів “НеЛекції” (фоторепортаж)

22.10.2023 14:03   -
У Харкові пройшов захід для школярів "НеЛекції" (фоторепортаж)

Під егідою Міністерства освіти і науки України у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та першою леді України Оленою Зеленською пройшов захід “НеЛекції” для підтримки освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році. Про це повідомляють Iнфосiтi.

«Спільно до навчання» ‒ це захід на якому шоумен Олександр Педан та стендап-комік Василь Байдака спілкуються з дітьми та молоддю про безпеку, в інтерактивний формі – «НеЛекції».
До Харкова на 2 дня 20 та 21 жовтня з НеЛекцією завітав громадський діяч, телеведучий Олександр Педан та провів для харківських тінейджерів тренінги в інтерактивній формі за наступними темами:

  • культура безпеки;
  • мінна безпека;
  • фізичне та психічне здоров’я;
  • важливість навчання під час війни.

Зустріч тривала 2 години та складався з двох компонентів.
«НеЛекції» – це інтерактивний освітній формат, покликаний доносити українській молоді інформацію з тем, які стали ще актуальнішими під час повномасштабної війни.
Інтерактивний квіз, розроблений за темами «НеЛекції», у легкому й веселому форматі допомагав учасникам закріпити здобуті знання.

У заході прийняли участь більше ніж 400 харківських школярів віком від 10 до 15 років, батьків та вчителів Харківських шкіл.

Організатори заходу: Громадська організація «ЮМАЙНД» за підтримки Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Департаментом освіти Харківської міської ради.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ