У Харкові ремонтують пам’ятник чорнобильцям (фото)

Працівники СКП «Харківзеленбуд» оновлюють пам’ятник чорнобильцям. Про це повідомила пресслужба міськради, передає Інфосіті.
“Зокрема, комунальники вже поштукатурили фасадні стінки монументу, а також привели до ладу гранітну плитку. Зараз вони фарбують пам’ятник. Роботи завершать до дня вшанування загиблих в аварії на ЧАЕС, який відзначається 26 квітня”, – йдеться в повідомленні.
Довідка. Пам’ятник чорнобильцям встановлено в Молодіжному парку 23 квітня 1999 року. Знак являє собою піраміду заввишки майже 7 м, в центрі якої знаходиться скульптура пронизаної радіаційним випромінюванням людини, що летить в порожній сфері.




ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Харкові відзначили 38-му річницю аварії на ЧАЕС (відео)
До роковин аварії на Чорнобильській АЕС Харківський академічний драматичний театр поставив нову виставу “Полин моя солодка”.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У День Конституції України молодь перевірила знання Основного Закону
- На Харківщині зловмисник незаконно користувався чужим транспортом
- 30 років Конституції України: у Харкові вшанували захисників держави
- Радіаційний фон у Харкові 28.06.2026
- Харків’яни отримали держнагороди до Дня Конституції України

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





