У Харкові шукали неповнолітню

Дівчина після сварки пішла з дому гуляти та не повернулася, на зв’язок не виходила. Про це повідомляє Інфосіті.
Про зникнення 17-річної доньки до відділу поліції № 1 Харківського районного управління поліції № 1 14 листопада заявила її мати.
На пошуки зниклої був орієнтований особовий склад поліції. Поліцейські перевірили місця ймовірного перебування неповнолітньої, опитали коло знайомих та встановили місце знаходження неповнолітньої.
Як з’ясувалося, дівчина ночувала у подруги. Жодних подій кримінального характеру з нею не сталося.
Поліцейські відвезли дівчину додому та передали матері.
З родиною правоохоронці провели профілактичну роботу.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Харків об’єднав фахівців на форумі Східної Юстиції
- На Харківщині вандал пошкодив близько 90 пам’ятників на кладовищі
- Мешканець Харківщини вчиняв домашнє насильство щодо своєї дружини
- У Харкові врятували чоловіка з даху багатоповерхівки (фото)
- Жителів Харківської області попереджають про пожежну небезпеку

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





