У Харкові склали протокол на 44-річного чоловіка, який вчиняв домашнє насильство

Поліцейські Харкова притягнули до відповідальності чоловіка за вчинення домашнього насильства щодо співмешканки, повідомляє Інфосіті.
14 серпня до Харківського РУП № 3 надійшло повідомлення про те, що в квартирі по проспекту Людвіга Свободи чоловік поводить себе агресивно, нецензурно лається та ображає жінку.
У квартирі поліцейські застали 44-річного чоловіка та 45-річну жінку. Жінка представилася співмешканкою агресора та заявила про вчинення щодо неї психологічного насильства.
Стосовно кривдника поліцейські склали протокол за ст.173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова
- Ігор Терехов зустрівся з головою Банку розвитку Ради Європи Карло Монтічеллі
- На Харківщині затримано зловмисника за вбивство свого знайомого
- «Діти Героїв» у Харкові: юні учасники присвятили забіг своїм захисникам

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





